SNAIL PERFECTION

Дневен крем за лице#06417


Дневен крем кој ја штити кожата од штетното влијание на УВ-А и УВ-В зраците. Екстракт од полжави ги стимулира клеточните функции, го потпомага регенерирањето на кожата и ги забавува процесите на стареење.

Начин на употреба- Нанесете на чиста и сува кожа на лицето наутро, за заштита преку ден.

50 ml
SNAIL PERFECTION REFAN с екстракт од полжави

Downloads

Нај-блиската продавница

Колумбија
Calle
Calle 36N # 6A – 65 Local 209 C.C. Pacific Mall
4,129.00 km.