O Refan

Firma zdobyła uznanie zarówno na bułgarskich i międzynarodowych rynkach z oryginalnym znakiem towarowym "REFAN." To sprzedaje swoje produkty z tym znakiem towarowym, w Bułgarii, w Europie, Afryce, na Bliskim i Dalekim Wschodzie.

Firma zaspokaja potrzeby swoich klientów poprzez wiele różnych produktów, bogatych w naturalne wzory: specjalistycznych kosmetyków, kosmetyki do pielęgnacji ciała, naturalne ręcznie robione mydła aromatherapeutical boutique gliceryna, świece, aromaterapii Aromaterapia kąpiel z soli minerały i mikroelementy z Morza Martwego i olejki eteryczne i złuszczające i olejki do masażu dla profesjonalistów SPA. REFAN oferuje szeroką gamę zapachów perfum dla kobiet i dla mężczyzn w postaci różnych produktów perfumeryjnych - dezodoranty, woda WC i woda perfumowana.

Produkty REFAN Bułgarii są na bazie wysokiej jakości naturalnych składników, dostarczanych przez dobrze znanych i znanych na całym świecie producentów.Firma stosuje system zarządzania kontroli jakości zgodnie z ISO9001: 2008, ISO 14001: 2005 oraz BS OHSAS 18001: 2007 EN ISO 22716: 2007 i normy certyfikatu GMP.

Produkty oparte na róży beton, olejek różany i woda różana są charakterystyczne dla REFAN. Seria kosmetyczna "Królowa Rose" i "Róża z Bułgarii" perfumy o zapachu róży, aromatherapeutical i perfum świec i ręcznie robione naturalne mydła reprezentacji bułgarskiej róży oleistych. REFAN oferuje również woda różana, róża istotę i olejek różany w opakowaniach z pamiątkami.

Cele i strategie

  • Budowanie silnego publicznego wizerunku znaku towarowego "Refan" jako synonim jakości i produktów godnych;
  • Wzmocnienie wizerunku produktów oferowanych przez firmę, jako produkty o wysokiej zawartości naturalnych składników;
  • Rozszerzyć swój udział w rynku zarówno na poziomie krajowym, jak i międzynarodowym poprzez dążenie do zaspokojenia złożonych potrzeb istniejących rynkach poprzez zwiększenie jego aktualny asortyment;
  • Zwiększenie lojalności konsumentów poprzez ciągłą kontrolę jakości produktów, poprzez następujące zadowolenie konsumentów i poprawy warunków frekwencji i sprzedaży;
  • Wejść w nowe segmenty rynku z całkowicie nowych produktów, które zapewnią przewagę konkurencyjną firmy.

Prêmios

FORBES para "Desenvolvimento de empresa familiar"
FORBES para "Desenvolvimento de empresa familiar"
prémio especial de FORBES para "Desenvolvimento de empresa familiar" em 2013
International European Quality Award 2014
International European Quality Award 2014
The award is awarded by GLOBAL TRADE LEADERS’ CLUB and was given on 27th October 2014 on an official ceremony in Paris , in Meridien Etoile hotel.
prizes New Business Model in 2011
prizes New Business Model in 2011
REFAN’s franchise model was awarded the prizes New Business Model in 2011
"Special Quality Award"
"Special Quality Award"
Refan with a special Forbes quality award

Awards