Специјализирани сапуни

Со додадени природни состојки и етерични масла.
Products

5316Сапуни Специјализирани сапуни Специјализирани сапуни   view more 5252Сапуни Специјализирани сапуни HANDMADE GLYCERIN SOAP ROSE BLOSSOM HANDMADE GLYCERIN SOAP ROSE BLOSSOM Специјализирани сапуни   WITH NATURAL ROSE WATER FROM ROSA DAMASCENAview more 5101Сапуни Специјализирани сапуни Луксузни сапуни бело и црвено вино Луксузни сапуни бело и црвено вино Специјализирани сапуни   Тонизирачки вински коктел за кожата.Сапунот содржи масло од семки од грозје и брашно од семки од грозје. Тоа се ценети состојки и едни од најмоќните антиоксиданси. Лековитите својства на грозјето и семките од грозје се познати уште од антиката. Тие се богати со полифеноли - исклучително ценети и лековити супстанци, ги неутрализираат агресивните слободни радикали во организмот и ја штитат кожата од стареење. Малите честички од семките од грозје дополнително ја ексфолираат и масираат нежно вашата кожа.Мирисот на вино, обилната и мека пена ве даруваат со задоволство и релаксација, вистинска винотерапија за вашата бања.view more 5323Сапун Свештеното езеро со кал од Mртво море Сапун Свештеното езеро Специјализирани сапуни   со кал од Mртво мореview more 5102Сапуни Специјализирани сапуни Фин сапун лаванда Фин сапун лаванда Специјализирани сапуни   Сапуните содржат масло од соја, овесни никулци и цвет од лаванда. Маслото од соја навлажнува и потхранува, делува омекнувачко и смирувачко, за кадифена мекост и мазност.view more

Downloads

Near Refan Store

Колумбија
Calle
Calle 36N # 6A – 65 Local 209 C.C. Pacific Mall
4,129.00 km.