Refan's Rose

Ноќен крем за лице#06357

Грижа за лицето со нежна формула за интензивно хидратирана кожа преку ноќ. Комбинацијата органска вода од Rosa Damascena и витамин Е ја хидратира и смирува кожата на лицето. И придава  на кожата свилен осет и мекост.
НАЧИН НА УПОТРЕБА: Се применува навечер врз чиста и сува кожа со лесни тапкања.
50 ml
Refan's Rose

Downloads

Нај-блиската продавница

Колумбија
Calle
Calle 36N # 6A – 65 Local 209 C.C. Pacific Mall
4,205.94 km.