Youthful Perfection

КРЕМ ЗА ЛИЦЕ И ОКОЛУ ОЧИ#06410

Енергетскиот крем за лице и околу очи  ”YOUTHFUL PERFECTION”  е разработен со активната состојка EARLY BOOST PA , која е природен извор на таурин. Ги смалува знаците на замор и ги редуцира темните подочњаци. Ја тонизира, хидратира и ја буди кожата.
Начин на употреба: наутро се нанесува врз чиста и сува кожа со нежно тапкање со прсти, се размачкува врз лицето  и околу очите. Одбегнувајте контакт со  слузницата на очите!
50 ml
Youthful Perfection наменета за млада кожа

Downloads

Нај-блиската продавница

Колумбија
Calle
Calle 36N # 6A – 65 Local 209 C.C. Pacific Mall
3,540.26 km.