Youthful Perfection

ГЕЛ ЗА МИЕЊЕ НА ЛИЦЕ#06412

Гелот за миење на лице  „YOUTHFUL PERFECTION“ нежно ги отстранува загадувањата без да ја суши кожата. Полимлечната киселина ги ексфолира и чисти порите во длабочина и го  отстранува себумот. Природниот извор на таурин - EARLY BOOST PA,  ја енергезира и буди кожата.
Начин на употреба: Се нанесува врз влажна кожа на  лицето, шијата и деколтето. Се масира со нежни движења и потоа се измива со вода.  Одбегнувајте контакт со очите !
100 ml




Youthful Perfection наменета за млада кожа

Downloads

Нај-блиската продавница

Колумбија
Calle
Calle 36N # 6A – 65 Local 209 C.C. Pacific Mall
4,357.81 km.