Refan's Rose

Гел за миење на лице#06369

Содржува органска вода од  Rosa Damascena, која ја хидратира и смирува кожата. Нежно ги отстранува  загадувањата без да ја суши кожата. Полилактичната киселина ги ексфолира и чисти порите во длабочина отстранувајќи го вишокот на себум.
НАЧИН НА УПОТРЕБА: Се применува врз навлажнета кожа на лице, врат и деколте. Масирајте со нежни движења, потоа оплакнете со вода.
100 ml
Refan's Rose

Downloads

Нај-блиската продавница

Колумбија
Calle
Calle 36N # 6A – 65 Local 209 C.C. Pacific Mall
4,357.81 km.