SNAIL AND ROSE PERFECTION

ГЕЛ ЗА МИЕЊЕ ЛИЦЕ#06398

Гелот за миење лице “SNAIL & ROSE PERFECTION” нежно одстранува загадувања без да ја суши кожата. Полимлечната киселина длабоко ги ексфолира и чисти порите од прекомерниот себум. Екстрактот од полжави ги стимулира функциите на клетките и ја регенерира кожата,  а органската вода од Rosa Damascena ја хидратира и смирува.

НАЧИН НА УПОТРЕБА: Се применува врз влажната кожа на лицето, вратот и деколтето со нежно масирање и потоа се плакнат со вода.
100 mlSNAIL AND ROSE PERFECTION

Downloads

Нај-блиската продавница

Колумбија
Calle
Calle 36N # 6A – 65 Local 209 C.C. Pacific Mall
4,357.81 km.