Provence Lavender

ГЕЛ ЗА НОЗЕ#06409

Освежувачки и релаксирачки гел за нозе, погоден за натежнати и уморни нозе. Комбинацијата од природно масло од лаванда и концентрат од кисело млеко смирува, хидрира и регенерира. Алантоинот ја омекнува кожата на нозете и ги намалува воспаленијата.

Употреба: Со лесни движења нанесете го гелот врз уморните нозе. Масирајте со кружни движења, а потоа останете неподвижни до неговото потполно попивање.
75 ml
БЕЗ ПАРАБЕНИ
Provence Lavender

Downloads

Нај-блиската продавница

Колумбија
Calle
Calle 36N # 6A – 65 Local 209 C.C. Pacific Mall
4,205.94 km.