HYALURONIC ACID

ДНЕВЕН КРЕМ ЗА ЛИЦЕ#06434

Хидратантен крем за лице, погоден за секојдневна грижа преку ден. Комбинацијата од Хијалуронска киселина и колаген ги омекнуваат и оптегнуваат фините линии и брчки. Како резултат кожата е повторно мазна и еластична.

Начин на употреба: се нанесува на чиста и сува кожа на лицето наутро за заштита преку ден.

БЕЗ ПАРАБЕНИ
30 ml

 
HYALURONIC ACID серија за лице со хијалуронска киселина REFAN

Downloads

Нај-блиската продавница

Колумбија
Calle
Calle 36N # 6A – 65 Local 209 C.C. Pacific Mall
4,205.94 km.